Våre ansatte

Pål Tverdal

Partner & Daglig leder
paal@finansco.no

Eirik Furuseth

Partner & Senior Formuesforvalter
eirik@finansco.no

Christian Kallevig Arnesen

Partner & Senior Formuesforvalter
christian@finansco.no

Eirik Losgård Landheim

Partner & Senior Formuesforvalter
eirik.landheim@finansco.no

Fredrik Dahl

Senior Formuesforvalter
fredrik.dahl@finansco.no

Fredrik Backe Gulbrandsen

Senior Formuesforvalter
fredrik.gulbrandsen@finansco.no

Katinka Bakke Nielsen

Markedssjef
katinka@finansco.no

Merete Torske

Finanscontroller
merete.torske@finansco.no

Kjetil Gregersen

Senior Porteføljeforvalter
kjetil.gregersen@finansco.no

Emil Bull

Senior Porteføljeforvalter
emil.bull@finansco.no

Svein Harry Martinsen

Partner & Compliance Officer
svein.h.martinsen@finansco.no

Spørsmål?

Vi i Finansco har bred erfaring innen formuesforvaltning, forretningsførsel og fondsforvaltning.

Send inn dine kontaktdetaljer om du har noen spørsmål rundt våre tjenester, så vil vi kontakte deg så fort som mulig.

Kontakt meg